QR Okut Dinamik QR+ Çeşitleri & Kullanım Alanları

QR Okut Karekodlar ile Hızlı, Güvenli, Çevre Dostu ve Maliyeti Düşük bir Dijital Deneyim için hazırmısınız.

Dinamik QR+ Karekodların İstatistik Analizi Paneli (⇗) ile hangi Ülke ve Şehirlerde QR+ Karekodunuzun tarandığının istatistiği yanı sıra; günlük taramalar, cihaz türleri ve işletim sistemi hakkında bilgi edinebilirsiniz. Ayrıca tüm Dinamik QR+ Karekodlaırnda Şifreleme (⇗) opsiyonunuz bulunmaktadır.

Etkinlik+

Dinamik QR Etkinlik+ ile Etkinliklerinizi, Davetinizi, Doğumgünü Partinizi hatta aşağıdaki örnekteki gibi Düğün Davetinizi arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilir; Gerekli tüm bilgileri mobil cihazın ekranında organize edebilir ve Davetinize kimlerin katılacağının geri dönüşünü Etkinlik+ QR Kod Yazılımımızdan takip edebilirsiniz.

Click!

Restaurant Menu+

QR Okut Yazılımı ile kolaylıkla Dijital bir QR Restaurant Menüsü hazırlayabilirsiniz. Üyelik Planınıza bağlı olarak Ürün Grupları ve Menü içeriklerini görselleri, Fiyatları ve Açıklamaları ile bilirkte hızlıca yayınlayabilirisiniz.

Click!


vCard+ Dijital Kartvizit

Dinamik vCard+ Kartvizit tüm İletişim Bilgilerinizin, Sosyal Medya bağlantılarınızın, Görsel, PDF ve diğer eklerle sizin tanıtımınızı üstlenen en Modern Dijital Kartvizitiniz olarak yerini alacaktır.
vCard+ Kartvizit aynı zamanda tek bir tuşa dokunarak tüm iletişim bilgilerinizi cep telefonuna kaydetmek için optimize edilmiştir.

Click!


Google Yorumları+

Google Yorumları+ Dinamik QR Karekod yazılımımız ile İş Yerinizi ziyaret eden Müşterilerinize, Otelinizde Konaklayan Misafirinize veya Restaurantınızda yemek yiyen müşterilerinizin hemen orada hızlıca Google Yorumlara deneyimlerini paylaşmasını sağlayabilirsiniz. Goolge Yorumlar'da alacağınız pozitif yorumlar İşletmenizin Reklam ve Tanıtımı açısından büyük önem taşımaktadır.

Click!


Dinamik QR Link+

Dinamik QR Link+ ile bir adet QR kodunu bir çok işlem işin kullanabilirsiniz. Örneğin; sabah QR etiketi taratılınca Kahvaltı menüsüne; öğlen Atıştırmalıklara ve gece de içecek menüsüne yönlendirebilirsiniz.

Click!


FormAnket+

QR FormAnket+ ile hızlıca bir anket veya form hazırlayıp kullanıma açabilirsiniz. QR Karekodu tarayan kişi mobil cihaza optimize edilmiş bir form/anket ile sizinle düşüncelerini paylaşabilir veya İşletmeniz, Hizmetiniz veya Ürünleriniz ile ilgili bir değerlendirme Formu ile size geri dönüşde bulunabilir.

Click!


Ürün Kataloğu+

Dinamik QR Ürün Kataloğu+ ile İşletmenizin sunduğu Ürün ve Hizmetleri, görselleri (isterseniz fiyatları) ve açıklamaları ile birlikte yönetilebilir bir arayüzle potansiyel müşterilerinizle kolaylıkla buluşturabilirsiniz. - Tek bir QR Kodu ile tüm Ürün Kataloğunuz yönetilebilir bir arayüzde yer alacaktır.

Click!


Micro WebSite+

Micro WebSite+, adından da anlaşılacağı gibi küçük bir Web Site Yazılımı. Fakat tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak mobil cihazlar için optimize eidilmiş hazır kalıpları barındıran bir QR Micro WebSite+ yazılımı.

Click!


Dijital CV+ BioLink

Dijital CV+ BioLink bir linktree ve benzeri BIO sayfalarına alternatifi olarak hazırlanmıştır. Dijital CV+ BioLink mobil cihazlar için optimize edilmiş dakikalar içinde yönetilebilir bir biografi sayfası hazırlamanıza yardımcı olacaktır. Tek yapmanız gereken Sayfaya linkinizi paylaşmak veya bir QR Karekod oluşturmak.

Click!


WhatsApp QR+

Dinamik Whatsapp QR+ karekodu ile Whatapp Numaranızı ve Mesajınızı QR karekodunu oluşturduktan sonra istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Whatsapp mesajınıza Not, Link, konum gibi güncel bilgileri QR Okut Panelinden ekleyebilir veya güncelleyebilirsiniz. Artık her seferinde yeni bir QR karekodu oluşturmanıza gerek yok, Panelden QR karekod içeriğinizi istediğiniz gibi değiştirin.

Click!


Şifre Korumalı Dinamik QR+

Bazen bilgilere sadece yetkisi olan kişilerin ulaşmasını istersiniz. Bu yüzden Dimanik QR Karekodlarının önüne Şifreli Güvenlik Bariyer opsiyonu geliştirdik.

Aşağıdaki Demo bir "Çocuk Doğumgünü Etkinlik Davetiyesi" böyle bir davetiyeyi sadece Dostlarınıza, Sevdiklerinize göndermek istersiniz. İstemdiğiniz kişilerin davetiyeye erişememesi için Şifre ile davetiyenin önüne Güvenlik Bariyeri oluşturulmuştur.

Aşağıdaki Demo'yu açtıktan sonra bir Güvenlik Bariyeri ile karşılaşacaksınız. Demo Şifreniz: 5 4 3 2 1

Click!