vCard+ Dijital Kartvizit

QR Okut Karekodlar ile Hızlı, Güvenli, Çevre Dostu ve Maliyeti Düşük bir Dijital Deneyim için hazırmısınız.

Klasik kartvizitler, ticari ve profesyonel dünyanın en önemli iletişim araçlarından biri olarak kabul görmüştür. Ancak teknolojinin gelişmesiyle birlikte eski alışkanlıklarımızı değiştirmemiz gerekiyor. Bu yenilikci Kartvizit teknolojisinin adı vCard (⇗)

vCard, çağımızın beraberinde getirdiği dijital çağın bir parçası ve geleneksel kartvizitlerin yerini tamamı ile almak üzere.

vCard QR üzerinden oluşturulan dijital bir kartvizit formatıdır. Kişisel bilgilerinizi (isim, e-posta adresi, telefon numarası, iş adresi vb.) dijital bir formatta barındırır. E-posta ya da mesajlaşma uygulamaları aracılığıyla paylaşılabilir. QR Kodunu Telefonunuza kaydettiğinizde karşı tarafa QR kodunu göstererek ve karşı tarafın taramasıyla; kartvizitlerinizi taşıma veya unutma endişesi duymadan bilgilerinizi her zaman yanınızda taşıyabilir ve paylaşabilirsiniz.

Dijitalleşen dünyada vCard'lar büyük bir avantaj sunuyor. İlk olarak, vCard'lar çevre dostudur. Binlerce kağıt kartvizit yerine tek bir dijital kartvizit kullanarak doğayı koruyabiliriz.

İkinci olarak, vCard'lar daha iyi organize edilir ve kolayca erişilebilir. Kartvizitleri kaybetme veya düzenleyememe sorunu ortadan kalkar.

Üçüncü olarak, vCard'ların güncellenmesi gerektiğinde, yalnızca dijital bilgilerinizi güncellemeniz gerekir. Bu sayede eski kartvizitleri atıp yenilerini bastırmak zorunda kalmazsınız.

vCard'lar iş dünyasında etkili ve sorunsuz bir şekilde iletişim kurmanızı sağlar. VCard'ınıza bağlı QR Kodunu yalnızca bir kez oluşturmanız yeterlidir ve ardından istediğiniz herkesle paylaşabilirsiniz. Bilgilerinizi saniyeler içinde paylaşabilir ve hızlı bir şekilde bağlantı kurabilirsiniz.

Bu yüzden -artık kartvizite ihtiyaç yok- vCard+ Dijital Kartvizitiniz (⇗)" herzaman yanınızda olacak. Dijital çağın bu avantajlarını keşfedin ve vCard'ınızı bugün oluşturun (⇗).

Dinamik vCard+ Kartvizit tüm İletişim Bilgilerinizin, Sosyal Medya bağlantılarınızın, Görsel, PDF ve diğer eklerle sizin tanıtımınızı üstlenen en Modern Dijital Kartvizitiniz olarak yerini alacaktır.
vCard+ Kartvizit aynı zamanda tek bir tuşa dokunarak tüm iletişim bilgilerinizi cep telefonuna kaydetmek için optimize edilmiştir.

Dinamik QR+ Karekodların İstatistik Analizi Paneli (⇗) ile hangi Ülke ve Şehirlerde QR+ Karekodunuzun tarandığının istatistiği yanı sıra; günlük taramalar, cihaz türleri ve işletim sistemi hakkında bilgi edinebilirsiniz. Ayrıca tüm Dinamik QR+ Karekodlaırnda Şifreleme (⇗) opsiyonunuz bulunmaktadır.

vCard+ Dijital Kartvizit

Click!